O nás

Tréning robí majstra a inak to nie je ani v motošporte. Preto sme na Slovensko priniesli jeden z najvyspelejších simulátorov, vďaka ktorému zažijú reálne situácie z pretekárskej trate aj amatérski jazdci. Okrem nich však SimRace ponúka príležitosť na vylepšenie zručností aj profesionálom. SimRace teda nie je hračka, ale reálny automobilový simulátor a zdroj adrenalínovej zábavy.

INDIVIDUÁLNY TRÉNING

Inovatívne školenie pozostáva z teórie a praxe. Jeho cieľom je pripravť klienta na ostré jazdy na okruhu. Tréning prechádza od ideálnej pretekárskej stopy a brzdných bodov cez predbiehacie manévre a mentálnu výdrž až po celkové zlepšenie schopností pretekára.

OPAKOVANIE

Dosiahnite svoje ciele rýchlejšie a efektívnejšie. To, čo zajazdíte vonku za rok, stihnete v SimRace za deň. Prinášame Vám možnosť veľkého šetrenia nákladov a času oproti tréningu na skutočných tratiach priamo v bezpečí našich priestorov.

PRAX

Či idete na ostré preteky alebo iba na track days, s nami budete pripravení. Nastal čas preniesť sim-tréning do praxe. Po individuálnom coachingu v SimRace budete na trati rýchlejší, istejší, s menším stresom a väčším sebavedomím.

Kontakt

+421 905 717 345
info@simrace.sk
Obežná 5
areál golfového simulátora
010 01 Žilina

Adresa

ims development s.r.o

Pavla Mudroňa 1191/5

010 01 Žilina

IČO 48319376

Sledujte nás

GDPR
Obchodné podmienky
race-sim-driver2