Vďaka tlmičom a sedačke Sparco, cítiš každú nerovnosť, prenos váhy auta, nedotáčavosť, preťaženie aj poskakovanie zadných kolies. Navyše, sedačka aktualizuje svoj pohyb až 250-krát za sekundu.

Volant

Profesionálny volant je špeciálne určený pre pretekárske simulátory. Nechýba mu výkonný motor, ktorý dokonale napodobňuje zážitok z adrenalínovej jazdy. Dostane ťa nízkou latenciou, skvelou odozvou aj presnou reprodukciou pohybu. Ak hľadáš najlepšiu voľbu medzi krútiacim momentom, odozvou, presnosťou a linearitou, tento volant je ten pravý.

Vlastnosti
  • silný motor s nízkou zotrvačnosťou zvládne trvalý točivý moment až 13 Nm
  • aby bol zážitok realistický, hranice otáčania volantu sú v základnom nastavení odstránené – môžeš ich nastaviť až do 4 500 stupňov
  • motor upravuje pohyb až 50 000-krát za sekundu

Pedále

Naše pedále sú navrhnuté špeciálne pre SIM pretekanie na profesionálnej úrovni. Sú kompletne nastaviteľné a dokážu simulovať sily ako pri zošliapnutí pedálov v F1 či LMP. Sú z najkvalitnejšej nerezovej ocele a spoľahnúť sa môžeš na ich pevnosť, kompaktnosť a odolnosť. Aby pedále reagovali presne a okamžite, ich polohu merajú špeciálne senzory.

Sekvenčná páka

Lepší čas na trati získaš aj správnym preradením. Na našom simulátore dostaneš do ruky profesionálnu sekvenčnú páku Pro Sequential. Tá hravo zvládne milióny perfektných preradení v správny čas.

Hydraulická ručná brzda

Hydraulická, 30cm dlhá, kovová ručná brzda je nevyhnutnou súčasťou simulácie pre Rally, Rallycross či driftovanie. Poskytne ti autentický a postupný odpor pri záťahu (až do 36 kg), vďaka čomu dokážete dokonale kontrolovať priebeh brzdenia.

Sedačka a pásy

Pretekárska sedačka EVO od značky Sparco si ťa získa svojou kvalitou a jedinečným dizajnom. Na jej návrhu spolupracovali najlepší jazdci z pretekárskych sérií ako DTM či ITC.

Jednoducho a rýchlo si upravíš výšku sedačky, polohu na nohy aj najlepšie nastavenie pre chrbát. Nechýbajú ani pásy Sparco s centrálnym rýchloupínacím spínačom z duralu, ktoré patri medzi najbezpečnejšie na trhu.

High-end počítač

Čaká na teba špičková herná zostava s najvýkonnejšími komponentmi ukrytá v luxusnej skrini. Jedinečný výkon grafickej karty, výkonný procesor a vodné chladenie zvládne všetky simulátory v ultra vysokom rozlíšení. Úžasná grafika hier vyzerá realisticky a ty si ju vychutnáš na troch monitoroch 48“-55“ Full HD s najnižšou možnou odozvou.

Mám záujem o kúpu simulátora

Príď a vyskúšaj SimRace

simulator-in-use1

Kontakt

Obežná 5
areál golfového simulátora
010 01 Žilina

+421 905 717 345
info@simrace.sk

ims development s.r.o

Pavla Mudroňa 1191/5

010 01 Žilina

IČO 48319376
Obchodné podmienky

Sledujte nás

race-sim-driver2