High-end volant

Tento volant s najnižšou možnou latenciou dokáže vydržať trvalý krútiaci moment až o sile 13 Nm/s úpravou pohybu až 50 000 za sekundu! Kľúčom k neuveriteľne realistickému zážitku je systém direct drive, teda prevratný motor, ktorý je napojený priamo, čiže bez žiadnych remeňov.

Obsahuje taktiež systém quick release, ktorý umožní rýchlu výmenu za iný typ volantu. Na výber sú napríklad modely pre série LMP, F1 a GT s integrovanými LED diódami a magnetickými pádlami so spracovaním carbon/alcantara.

BUTTON BOX:
  • 19 tlačidiel
  • 5 dvojsmerných tlačidiel
  • 2 tlačidlá s krycou poistkou
  • display ukazujúci prevodový stupeň a rýchlosť

Profesionálne pedále

Kompletne nastaviteľné tlaky brzdy (až do 136kg) či spojky (až do 45kg) so schopnosťou simulovať sily vznikajúce pri zošliapnutí pedálov v autách ako F1, LMP a iné. Všetky časti konštrukcie sú vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele, z ktorej boli frézované pomocou CNC. Pedále sú pevné, odolné a kompaktné. Poloha plynu a spojky či zošliapnutia brzdy sa meria špeciálnymi tlakovými senzormi, aby každý pedál reagoval okamžite a presne.

Sekvenčná páka a hydraulická ručná brzda

Dobrá sekvenčná páka je nutnosťou a preto ju pre vás máme pripravenú. Profesionálna páka Pro Sequential je robustná a zvládne pri pretekárskom zaobchádzaní milióny preradení v správny čas. Správne zaradená rýchlosť v správny moment znamená najlepší čas na trati.

Hydraulická kovová ručná brzda je nevyhnutnou súčasťou simulácie pre rally, rallycross či driftovanie. Poskytne vám autentický a postupný odpor pri záťahu (až do 36kg), takže viete dokonale kontrolovať priebeh brzdenia. Pre zachovanie spoľahlivého a presné chodu sú použité senzory tlaku.

Sedačka a pásy

Pretekárska sedačka EVO od značky Sparco si ťa získa svojou kvalitou a jedinečným dizajnom. Na jej návrhu spolupracovali najlepší jazdci z pretekárskych sérií ako DTM či ITC.

Jednoducho a rýchlo si upravíš výšku sedačky, polohu na nohy aj najlepšie nastavenie pre chrbát. Nechýbajú ani pásy Sparco s centrálnym rýchloupínacím spínačom z duralu, ktoré patri medzi najbezpečnejšie na trhu.

High-end PC a panoramitický obraz

Špičková herná zostava, zložená z najvýkonnejších dostupných komponentov, ktoré sú poskladané do luxusnej skrine. Vďaka ohromujúcemu výkonu grafickej karty, nekompromisne výkonnému procesoru a vodnému chladeniu si poradí so všetkými simulátormi v ultra rozlíšení.

Úžasná grafika novodových simulačných softvérov vyzerá takmer realisticky a vďaka výkonnej grafickej karte s najnovšou architektúrou na troch LCD monitoroch (48″ – 55″) snajnižšou možnou odozvou na trhu dotvára celkový zážitok na maximum.

LCD DISPLEJ:
  • viac ako 50 nastaviteľných prístrojových dosiek

Simulačný software

Kvalitnému tréningu nemôže chýbať kvalitný softvér.
Je neuveriteľné, kam až siaha dnešná technológia a celková prepracovanosť jednotlivých programov. Väčšina okruhov, ktoré využívame, sú laserovo naskenované s odchylkou 1 až 2mm voči realite. Pri vývoji sa myslí aj na tie najmenšie detaily, ako sú zmena priľnavosti v jednotilivých úsekov na trati, výška a šírka obrubníkov či veľkosti výbehových zón. Pretvorenie pretekárskeho auta do virtuálneho sveta trvá mesiace práce a zhromažďovanie stoviek giga dát. Od zvuku, tisícov fotiek, 3D modelu a laser skenu až po údaje z telemetrie, dokonca v niektorých prípadoch aj rozoberanie auta s cieľom odvážiť a odmerať jednotlivé komponenty. Vďaka spolupráci vývojarov s pretekárskymi tímami a jeho jazdcami je chovanie auta naozaj na nerozoznanie. V kombinácii so špičkovými komponentami simulátora tak dostávate jedinečný zážitok, zábavu, no predovšetkým relevantný a bezpečný tréning s odozvou reálneho auta.

Mám záujem o kúpu simulátora

Simulátor

Kontakt

+421 905 717 345
info@simrace.sk
Obežná 5
areál golfového simulátora
010 01 Žilina

Adresa

ims development s.r.o

Pavla Mudroňa 1191/5

010 01 Žilina

IČO 48319376

Sledujte nás

GDPR
Obchodné podmienky
race-sim-driver2