Verejnosť

Vyskúšaj si, aké je šoférovať pretekárske auto. Pomôžeme ti vybrať z viac ako 200 závodných vozidiel so skutočnými telemetrickými dátami a fyzikou a zajazdíš si na viac ako 350 okruhoch z celého sveta. Nezáleží na tom, či si začiatočník, alebo profesionál. Simulátor prispôsobíme tvojím schopnostiam.

Myslíš si, že potrebuješ pomocný systém či asistenta jazdy? Máme možnosť ich zapnúť, aby si sa na trati cítil istejšie. Využiť môžeš aj pomoc nášho inštruktora. Vďaka jeho radám sa naučíš zvládať krízové momenty na trati, pochopíš fyziku auta či udržíš ideálnu stopu trate.

Zaujíma ťa, ako by sa ti darilo medzi ostatnými jazdcami? Tvoje časy porovnáme s výsledkami profesionálov aj našich zákazníkov.

verejnost

Profesionálni jazdci

Motošport je drahý. Je jasné, že keď chceš pretekať a vyhrávať, musíš tvrdo trénovať. Výhodou SimRace simulátoru je, že nehradíš náklady za tréningové auto, dopravu na okruh, mechanikov, palivo ani pneumatiky. Dostaneš tak plnohodnotný tréning za neporovnateľne nižšiu cenu.

Na SimRace simulátore sa profesionálni jazdci môžu zdokonaľovať v najrýchlejšej pretekárskej stope na laserovo vymeraných okruhoch, určovaní správnych brzdných bodov, predchádzaniu či defenzívnej stopy. Môžeš si otestovať viac ako 200 áut na stovkách okruhov, kde vieš rozvíjať svoje schopnosti, pracovať na silných stránkach a odstraňovať zlozvyky.

Nauč sa správne využiť výkon svojho pretekárskeho auta na trati. Následné vyhodnoteniu dát z telemetrie môže rozhodnúť o tom, či sa postavíš na stupne víťazov, alebo skončíš v garáži s mechanikmi. Zdokonaľ svoje pretekárske manévre v podmienkach, ktoré si sám vyberieš.

Ako ti ešte tento tréning pomôže? Zníži stres v skutočných pretekoch, zvýši koncentráciu, výdrž a sebavedomie, naučíš sa jazdiť bezpečnejšie bez toho, aby si stratil rýchlosť.

profesionalni_jazdci

Príď a vyskúšaj SimRace

simulator-in-use1

Kontakt

Obežná 5
areál golfového simulátora
010 01 Žilina

+421 905 717 345
info@simrace.sk

ims development s.r.o

Pavla Mudroňa 1191/5

010 01 Žilina

IČO 48319376
Obchodné podmienky

Sledujte nás

race-sim-driver2